18022.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
1943 Magyarország tiszti cím- és névtára. L. évf. 1943. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1943., Magyar Királyi Állami Nyomda,XVIII+2+1031 p.Kiadói piros félvászon-kötés, Érczhegyi Géza-kötés, kopott borítóval. + Hozzá: Pótfüzet Magyarország tiszti cím- és névtára L évfolyamához. 1943. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1940., Magyar Királyi Állami Nyomda,62 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító és az utolsó lap szakadt.