18017.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
15
Dömjén Miklós szerk.: Szatmár és Bereg vármegyék fejlődése és kortörténete. (Trianon után) Bp. (1932. ) Szerzői. 295 l. Nagyon gazdag szövegközti képanyaggal, járásonként arcképes adattárakkal. Kiadói kissé kopottas, laza, aranyozott egészvászon kötésben. A kötéstáblán a vármegyék aranyozott. címerével