18004.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
[hilibi Gál (Gaál) László (1823 - 1848)]: Vizsgálódás az Erdélyi Kenézségekről; egyszersmind az erdélyi két oláh püspök igazolásául felelet Trausch és főkép Schuller cáfolataira. Írta egy igazságkedvellő ns. hazafi, kiadták Többen. Nagy-Enyeden, 1846, A' Ref. Collegium Sajtóintézete,84+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, restaurált: pótolt félvászon gerinccel, a szennylapok és a kötéstáblák belsején a lapok pótoltak, foltos, kopott borítóval, a címlapon névbélyegzéssel. Ritka!