Pauer Imre: Philosophiai propädeutika 1-2. köt egybe kötve. Budapest,... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/41/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~16806/Pauer-Imre-Philosophiai-propadeutika-1-2-kot-egybe-kotve-Budapest-1882-Eggenberger-112-plus-14~II3003000
3003000
18327
41
Books: Social sciences
Rufpreis:
8 000 HUF 21,22 EUR , 22,86 USD
Beschreibung: Pauer Imre: Philosophiai propädeutika 1-2. köt egybe kötve. Budapest, 1882. Eggenberger. 112 + 145 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben
: tg