Kmetty János (1889-1975): Kisváros (Szentendre). Pasztell, ceruza, papír, jelezve jobbra középen lent. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa, az 1979-ben megjelent Kmetty monográfia szerzőjének hagyatékából. Paszpartu bal szélén kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 11x14 cm./ Pastell on paper, signed, framed
Kmetty János (1889-1975): Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (Kmetty 1943), Kmetty János autográf dedikációjával (Sch... Magdinak). Üvegezett fakeretben, 30×23 cm / János Kmetty (1889-1975): Still life. Watercolour on paper, signed lower right. Framed. 30×23 cm
Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm
Iván Szilárd tíz fametszete. Varga Nándor Lajos előszavával. Bp., 1937, [O. M. Képzőművészeti Főiskola], 1 sztl. lev. + 10 (kartonra ragasztott fametszetek, ceruzával jelzettek) t. Kiadói papírmappa, jó állapotban.
A művész, Iván Szilárd (1912-1988) Munkácsy Mihály- és Nemes Marcell -díjas festő- és grafikusművész, főiskolai tanár által DEDIKÁLT példány!
Robert Kronabetter Alott (1850 - 1910): A római Colosseum. Olaj, vászon. Jelzett. Restaurált, apró felületi sérülésekkel 70x92 cm Kissé sérült keretben / The Colosseum in Rome. Oil on canvas, signed. Restored, with some minor surface faults, in slightly damaged frame
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Tehén borjával, 1911. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán XI. veneziai Nemzetközi Műkiállítás 1914 raglapjával és címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 29,5×45 cm / watercolour on paper, signed, with Venezia 1914 exhibition label on the reverse, framed