10004.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Felsőbánya - Kettős torony 1925 Rézkarc, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22x17 cm / Vilmos Aba-Novák (1894-1941): Felsőbánya Baia Sprie, 1925. Etching on paper, signed, 22x17 cm