Ács Ferenc (1876-1949): Kolozsvári utca. Olaj, karton. Jelezve balra lent. 50x72 cm. Üvegezett fakeretben. / Ács Ferenc (1876-1949): Street in Cluj. Oil on board. Signed lower left. 50x72 cm. Framed.