10049.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Aczél Henrik Emil (1876-1946): Női akt vörös lepellel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett florentin fakeretben. 84×53 cm / oil on board, signed, in decorative frame. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!