10034.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
Dely Alice (Béli Vörös Ernőné) (1887 - ?) Akt hegedűvel. Olaj, Karton. Jelzett, üvegezett dekoratív fa keretben 16x11 cm / olil on board, signed, framed