10016.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
Gráber Margit (1896-1993): Csendélet. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelezve balra lent. 65×38 cm. Fakeretben / oil on canvas, mounted on fibre board, signed lower left, framed