10059.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
200 000 HUF
540,54 EUR, 588,24 USD
Kádár Béla (1877-1956): Falusi jelenet. Tus, papír, jelzett. Nagy Béla (1882-1962) százados, későbbi altábornagy részére dedikált, Kádár Béla autográf ajándékozási soraival. Kartonra ragasztva, foltos, 24,5×24,5 cm / ink on paper, signed, with Béla Kádár's autograph dedication lines