10046.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Kövér Gyula (1883-1972): Miskolci udvar kislánnyal, 1910-es évek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm / watercolour on paper, signed, framed