10051.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
110 000 HUF
Márk Lajos (1867-1940): Dáma fotelben. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm / Lajos Márk, also known as Louis Marc (1867-1940): Lady in an armchair. Oil on canvas, signed lower right, framed. 80×60 cm