10022.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Révész Imre (1859-1945): Parasztasszony kosárral. Vegyes technika, papír, kisebb felületi sérülésekkel, restaurált, jelzett, üvegezett keretben 49x33 cm / mixed technique on paper, restored, slightly damaged, framed