10019.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
300 000 HUF
22
Robert Kronabetter Alott (1850 - 1910): A római Colosseum. Olaj, vászon. Jelzett. Restaurált, apró felületi sérülésekkel 70x92 cm Kissé sérült keretben / The Colosseum in Rome. Oil on canvas, signed. Restored, with some minor surface faults, in slightly damaged frame