10002.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
42 000 HUF
Rónai Géza (1886-1944): Erdélyi falu. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37x44 cm / Géza Rónai (1886-1944): Transylvanian village. Pastell on paper, signed, framed, 37x44 cm