10101.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Ruzicskay György (1896-1993): Hajnal. Színezett algráfia, papír, jelzett. Számozott (62/100). Üvegezett fakeretben. 24x18 cm.