10012.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
Schubert Ernő (1903-1960): Női portré, 1937. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent. Dekoratív fakeretben, 68×57,5 cm / Ernő Schubert (1903-1960): Portrait, 1937. Pastell on paper, signed upper right. Framed, 68×57,5 cm