10061.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm