10011.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Férfi portré (önarckép?). Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész hagyatékából. 33x20,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.