10014.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
280 000 HUF
756,76 EUR, 823,53 USD
Szőnyi István (1894-1960): Kaláka, 1937. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 29×47 cm / watercolour on paper, signed, framed