10026.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
44 000 HUF
118,92 EUR, 129,41 USD
Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed.