10054.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Vass Elemér (1887-1957): Magvető. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, Hátoldalán korabeli címkén feliratozott és 150 korona árral. Dekoratív fakeretben. 49x34,5 cm / oil on board, signed, with old label on the reverse, framed