Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 362/1500, 19,5x24 cm / scrennprint on paper, signed on the print, numbered: 362/1500
Vasarely, Victor (1908-1997): Arany gyűrűk Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/90), üvegezett fakeretben, 41x41 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Gold rings. Screenprint on paper, signed, numbered (24/90), framed, 41x41 cm
Vera Molnár (1924-): Megszakadt körök. Kompozíció. Ceruza-papír. Jelezve jobbra lent: VM 05-16. 49x39 cm. Üvegezett keretben. Egyedi grafika! A jövőre 100. születésnapját ünneplő francia-magyar Vera Molnár (Molnár Vera) a számítógépes művészet úttörőjeként, a kortárs képzőművészet egyik megújítójaként tartják számon, akit megérintett a geometrikus-absztrakt, de az op-art is. A 2019-2020 fordulóján, közvetlenül a covid járvány kitörése előtt rendezett nagyszabású, összegző kiállításán az életmű több szakaszából kerültek munkák bemutatásra a Kiscelli Múzeumban. Míg aukciókon legtöbbször sokszorosított grafikái, szitanyomatai fordulnak meg, ezúttal egy egyedi alkotás szerepel árverésünkön. Ritka lehetőség, gyűjtői darab! / pencil on paper, signed, framed