Mácsai István (1922-2005): Női portré - Csibi (Ury Ibolya). Olaj, farost, jelzett. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 27x21 cm keretben / Oil on fibre board, signed, framed, from the estate of art historian Ury Ibolya
Schéner Mihály (1923-2009): Dorottya bálba megy. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Schéner Mihály további rajzával és autográf feliratával. Fakeretben, 60×80 cm
Szász Endre (1926-2003): Portré. Olaj, farostlemez, jelzett. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Dekoratív fakeretben, 45×45 cm. / Oil on fibre board, signed, framed, from the estate of art historian Ury Ibolya
A. Varga Imre (1953-), 3 db mű: Geometrikus alkotások. Olaj, fa, egyik jelzett és datált a hátoldalán (A. Varga Imre 2013). 82x17x2, 95x35x3 és 72x10x2 cm / A. Varga Imre (1953-), 3 pcs of art works, oil on wood, one of them signed
Pinczehelyi Sándor (1946-): Akt torzó (Borítóterv az Orvostudományi Szemle folyóirat részére), 1995. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 26x19 cm / mixed technique and collage on paper, signed lower right, framed
Szeift Béla (1944-2012): Szürrealista kompozíció, 2003. Vegyes technika, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 56x40 cm / mixed technique on board
Hollóházi Szász Endre (1926-2003): Az okos lány. Olaj, hollóházi porcelán alapon. Jelzett. A művész 1983-as Vigadói kiállításán szerepelt egyedi darab. Kép mérete 38x38 cm Aranyozott, vászonbetétes fa keretben. Keret külső mérete 50x50 cm Apró felületi kopással. Kereten kis kopásokkal / oil on porcelain, signed. Exhibited: Vigadó Gallery, Budapest, 1983. Framed. 38x38 cm
Barabás Márton (1952-): Alakok (cím nélkül), 1970-es évek. Ceruza, tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 17x24,5 cm / ink and pencil on paper, signed, framed
Tóth Ernő (1949-): Don Quijote, 1980-as évek. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 46x46 cm / Ernő Tóth (1949-): Don Quijote. Oil on wood fiber, signed. With autograph description on the reverse and with Képcsarnok company's label. Framed. 46x46 cm