Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 130

Mácsai István (1922-2005): Női portré - Csibi (Ury Ibolya). Olaj, farost, jelzett. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 27x21 cm keretben / Oil on fibre board, signed, framed, from the estate of art historian Ury Ibolya
10186.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Schéner Mihály (1923-2009): Dorottya bálba megy. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Schéner Mihály további rajzával és autográf feliratával. Fakeretben, 60×80 cm
10187.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Szász Endre (1926-2003): Portré. Olaj, farostlemez, jelzett. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Dekoratív fakeretben, 45×45 cm. / Oil on fibre board, signed, framed, from the estate of art historian Ury Ibolya
10188.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
10
10189.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Olaj, farostlemez, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x50 cm. / oil on fibre board, signed, framed
10190.

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
10
Pinczehelyi Sándor (1946-): Akt torzó (Borítóterv az Orvostudományi Szemle folyóirat részére), 1995. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 26x19 cm / mixed technique and collage on paper, signed lower right, framed
10191.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
10192.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Hollóházi Szász Endre (1926-2003): Az okos lány. Olaj, hollóházi porcelán alapon. Jelzett. A művész 1983-as Vigadói kiállításán szerepelt egyedi darab. Kép mérete 38x38 cm Aranyozott, vászonbetétes fa keretben. Keret külső mérete 50x50 cm Apró felületi kopással. Kereten kis kopásokkal / oil on porcelain, signed. Exhibited: Vigadó Gallery, Budapest, 1983. Framed. 38x38 cm
10193.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Barabás Márton (1952-): Alakok (cím nélkül), 1970-es évek. Ceruza, tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 17x24,5 cm / ink and pencil on paper, signed, framed
10194.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
10195.

Rufpreis:
85 000 HUF
229,73
250,00
Für Emil (1967-): Veszélyes szépség, 1995. Olaj, farost, applikáció, jelzett. 50x62 cm / oil and application on fibre board, signed
10196.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Tóth Ernő (1949-): Don Quijote, 1980-as évek. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 46x46 cm / Ernő Tóth (1949-): Don Quijote. Oil on wood fiber, signed. With autograph description on the reverse and with Képcsarnok companys label. Framed. 46x46 cm
10197.

Tóth Ernő (1949-): Don Quijote, 1980-as évek. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 46x46 cm / Ernő Tóth (1949-): Don Quijote. Oil on wood fiber, signed. With autograph description on the reverse and with Képcsarnok company's label. Framed. 46x46 cm

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF