Vén Emil (1902-1984): Krúdy Gyula portréja. Olaj, vászon, jelzett és autográf ajándékozási sorokkal a hátoldalán (Losonci Miklósnak, monográfusának?). Apró felületi sérülésekkel (festék lepergéssel). Dekoratív fakeretben, 60x45,5 cm. / oil on canvas, signed on the reverse, with small surface damages, framed
Szentgyörgyi József (1940-2014): Sziklás táj, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 80x60 cm / oil on wod fibre, signed, with autograph description on the reverse
Fenyő Andor Endre (1904-1971): Falu (Balatonfelvidék). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 65x80 cm / oil wood fibre, signed
Batári László (1920-1997): Balatoni látkép. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 150x160cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Nagy B. István (1933-2006): A Halászbástya megünneplése. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, with autogrpah description on the reverse, framed
Sváby Lajos (1935-2020): Belvárosi templom (Erzsébet híd, Budapest). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 70x80 cm / oil on canvas, signed lower right, framed