Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 130

Ördög Noémi / Naomi Devil (1987-): Hommage á Szinyei Merse Pál (Landscape portrait 14.), 2020. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 60x60 cm. / Ördög Noémi / Naomi Devil (1987-): Hommage á Szinyei Merse Pál (Landscape portrait 14.), 2020. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse, 60x60 cm.
10198.

Ördög Noémi / Naomi Devil (1987-): "Hommage á Szinyei Merse Pál" (Landscape portrait 14.), 2020. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 60x60 cm. / Ördög Noémi / Naomi Devil (1987-): "Hommage á Szinyei Merse Pál" (Landscape portrait 14.), 2020. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse, 60x60 cm.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
10
Drégely László (1932-1990): Kalapos portré, 1961. Vegyes technika, papír. Jelzett. 35x30 cm. Fakeretben. / mixed technqiue on paper, signed, framed
10199.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Vén Emil (1902-1984): Krúdy Gyula portréja. Olaj, vászon, jelzett és autográf ajándékozási sorokkal a hátoldalán (Losonci Miklósnak, monográfusának?). Apró felületi sérülésekkel (festék lepergéssel). Dekoratív fakeretben, 60x45,5 cm. / oil on canvas, signed on the reverse, with small surface damages, framed
10200.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Szentgyörgyi József (1940-2014): Sziklás táj, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 80x60 cm / oil on wod fibre, signed, with autograph description on the reverse
10201.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Schéner Mihály (1923-2009): Kékben úszó táj, 1959. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 41,5×61 cm / oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse, framed
10202.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Fenyő Andor Endre (1904-1971): Falu (Balatonfelvidék). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 65x80 cm / oil wood fibre, signed
10203.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Gross Arnold (1929-2015): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, lapszéli alig látható halvány foltokkal, üvegezett fakeretben, 11x24 cm / etching on paper, signed, proof print, framed
10204.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Batári László (1920-1997): Balatoni látkép. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 150x160cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10205.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
10
Nagy B. István (1933-2006): A Halászbástya megünneplése. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, with autogrpah description on the reverse, framed
10206.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
10207.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Sváby Lajos (1935-2020): Belvárosi templom (Erzsébet híd, Budapest). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 70x80 cm / oil on canvas, signed lower right, framed
10208.

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): prágai részlet, 1964. Pasztell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35,5×29,5 cm / Jenő Szantrucek (Santrucek) (1903-1965): Prague. Pastell on paper. Signed. Framed. 35,5×29,5 cm
10209.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF