10150.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
75 000 HUF
202,70 EUR, 220,59 USD
Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2019. Ceruza, papír. Jelzett. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben. / Pencil on paper, signed, framed.