10194.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Barabás Márton (1952-): Alakok (cím nélkül), 1970-es évek. Ceruza, tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 17x24,5 cm / ink and pencil on paper, signed, framed