10127.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
Bill, Max (1908-1994): Kompozíció fehér középpel. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (17/50). Üvegezett fakeretben. 60x60 cm / screenprint on paper, signed, numbered (17/50), framed.