10228.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
Fejér Csaba (1936-2002): Faluvége. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. 60x110 cm Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on wood fibre, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!