10211.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
Gádor Emil (1911-1998): Őszi fák. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm