10123.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
Géza Perneczky: Important Business No. 2. Hopp-Halász Károly (1946-2016), a Pécsi Műhely tagjának 5 db nyomatával a modulált televízió (modulated television) sorozatból és Perneczky Géza (1936-) 4 db nyomatával (modulate person). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Köln, 1973, Perneczky Géza kiadása. Kiadói papírmappában, mappa hátoldala alján és néhány lap szélénapró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Rendkívül ritka, az NSZK-ban kiadott emigráns magyar neo-avantgárd kiadvány, tudomásunk szerint korábban Magyarországon nem szerepelt árverésen!