10234.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Napfény. Akvarell, kréta, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 54x40 cm. / Chalk and watercolour on paper, signed lower left, framed