10153.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
140 000 HUF
378,38 EUR, 411,76 USD
Halmi-Horváth István (1973-): Cím nélkül (170804.). Akril, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18×39,5 cm / Acrylic on paper, signed. Framed.