10237.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
140 000 HUF
Klie Zoltán (1897-1992): Ősz. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm / oil on wood fibre, signed, framed