10186.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
100 000 HUF
Mácsai István (1922-2005): Női portré - Csibi (Ury Ibolya). Olaj, farost, jelzett. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 27x21 cm keretben / Oil on fibre board, signed, framed, from the estate of art historian Ury Ibolya