10128.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Mario Radice (1898-1987): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (67/100). Üvegezett keretben. 40,5x45,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (67/100), framed.