10149.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!