10152.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
650 000 HUF
1 756,76 EUR, 1 911,76 USD
Ottó László (1966-): Yantra-ipsum (2), 2014. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 75×75 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.