10191.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
160 000 HUF
432,43 EUR, 470,59 USD
Pinczehelyi Sándor (1946-): Akt torzó (Borítóterv az Orvostudományi Szemle folyóirat részére), 1995. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 26x19 cm / mixed technique and collage on paper, signed lower right, framed