10209.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): prágai részlet, 1964. Pasztell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35,5×29,5 cm / Jenő Szantrucek (Santrucek) (1903-1965): Prague. Pastell on paper. Signed. Framed. 35,5×29,5 cm