10192.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Szeift Béla (1944-2012): Szürrealista kompozíció, 2003. Vegyes technika, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 56x40 cm / mixed technique on board