10229.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
1 000 000 HUF
2 702,70 EUR, 2 941,18 USD
Tóth Menyhért (1904-1980): Pulyka. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 42x30 cm. / oil on board, signed, framed