10157.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
18
Vasarely, Victor (1908-1997): Arany gyűrűk Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/90), üvegezett fakeretben, 41x41 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Gold rings. Screenprint on paper, signed, numbered (24/90), framed, 41x41 cm