10224.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
22 000 HUF
Würtz Ádám (1927-1994): Parasztférfi, falusi életkép. Tus, toll, papír. Jelzett, a művész autográf ajándékozási soraival. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 18x27 cm/ ink on paper, signed, framed