10231.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Xantus Gyula (1919-1993): Őskor, 1980. Akril, farost. Jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm / oil on fibre board, signed upper left, with autograph description on the reverse, framed