10116.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
ef Zámbó (efZámbó) István (1950-): Munkanap, 1996. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 42/50. Üvegezett fakeretben. 52x37 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 42/50, framed