10115.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
feLugossy László (1947-): Női akt. Szén, papír, jelezve balra lent: feLL. 29x21. Üvegezett keretben. / charcoal on paper, signed lower left, framed