1791 Siebenbürgische Quartalschrift. Zweyter Jahrgang. Teljes 2. évfolyam. Hermannstadt (Nagyszeben), 1791, Martin Hochmeister, 4+434+VII p. + 1 (kihajtható tábla) t. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos lapokkal, egy lapon apró (I/II.) hiánnyal, 1875-ös nagyszebeni tulajdonosi névbélyegzéssel.
1792 Kassa, Dörner Dániel kereskedő és Petz Éva Zsuzsanna (Petz János György kereskedő lánya) esküvői emléklapja. ,,Unvergessliches Denkmaal aufrichtiger Freude, welches beider gewünscht glücklichen Vermählung [..] Daniel Dörner, Kauf- und Handelmanns; [..] und tugendgezierten Jungfrau Eva Susanna Petzin [...]" Kaschau [Kassa], 1792, [ny.n.], 2 sztl. lev. Hajtva, néhány kis folttal, alján apró sérüléssel, egyébként jó állapotban, 35,5x23,5 cm. Mindketten neves polgári kereskedőcsaládból származtak; családjaik, valamint ők maguk és esküvőjük is említésre kerülnek Kerekes György 1913-ban kiadott, "Kassai kereskedők életéből harmadfélszázad 1687-1913" c. könyvében: ,,Barátai ez alkalomra egész ivnagyságban kiállított verses emléklapot nyomattak, melynek címlapján elmondják, hogy Dörner Dániel Kauf- und Handelsmann elveszi a nagyhírű Kauf- und Handelsmann Petz György János özvegye
leányát, Éva Zsuzsannát. Ily emléklapok az előkelőbb polgárcsaládoknál ily alkalmakkor általában szokásosak voltak."
1841 herceg Grassalkovich Antal (1771-1841) birodalmi herceg, királyi kamarás, aranygyapjas vitéz, Csongrád vármegye főispánja gyászjelentése, német nyelven, kissé foltos, apró lapszéli szakadásokkal
1898 Az Erzsébet királyné alap felhívása szobor állítására +
1898 Erzsébet királyné halálának alkalmából Szobrot a királynénak c. felhívás és gyűjtőív szép állapotban
1905 A Budapesti Tattersall tárczanaptára. Tartalmazza Magyarország és Ausztria mindennemű lóversenyeinek és egyéb sportalkalmainak előjegyzését valamint az összes nevezetesebb hazai lóvásárok megtartásának határnapjait 44 sztl lev. Mini formátum, hibátlan állapotban