cca 1890 Zsigmondi Károly kocsigyáros Budapesten Képes kocsi katalógus 32 oldalon. Bp., é.n. Pallas. Kiadói, rajzos papírborítóval, szép állapotban 15x11 cm / Picture catalogue of carossier coaches
cca 1900-1910 Jeremias Lippel, Wien paróka katalógusa, gazdagon illusztrált, német és magyar nyelven, szecessziós borítóval, borító hátoldalán a cég telephelyeinek képeivel, borító kissé foltos, 21x11 cm. Ritka! / cca 1900-1910 Jeremias Lippel, Wien, wig and toupee catalogue, in German and Hungarian
1910 Kolozsvár, Bogyó István és Tauszik Alajos New York Szállodájának díszesen illusztrált szecessziós menükártyája, 1910 XI/28., a hátoldalon a résztvevők aláírásaival, hajtott, 21x12 cm
1912 Fiume, Gál János cs. és kir. udvari szálló árjegyzék. Gyarmatáru Értesítő 15. sz. 1912 nyári idény. 1912. jun. 1. Fiume, Első Magyar Kávé Beviteli Üzlet, 16 p. Benne kávé, tea, rum, csokoládé, bor és más termékekkel. Díszes színes litografált borítójú papírkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a füzetke elvált a borítótól, de alapvetően jó állapotban, 15x12 cm
cca 1910 - 1920 Hódmezővásárhely, Kokron József és Fiai harisnya, kesztyű, kötöttáru lerakatának illusztrált papírzacskója. Bp., Hamburger és Birkholz-ny., kissé foltos, gyűrődésnyomokkal, 16x24 cm
1938 Corediol ampulla, a Richter gyógyszertár termékének art deco reklámnyomtatványa, nem szignált Konecsni grafika, postán feladva, szép állapotban, 16,5×11,5 cm